Важко дивитися: У Мережі з’явилися перші відео розгону блокади Донбасу (18+)

887892

На відео видно затримання одного з учасників блокади.

В Інтернеті з’явилися перші відео розгону учасників торгової блокади Донбасу біля села Кривий Торець на Донеччині. Кадри опублікувала користувач Юлія Коптієва.

На них видно, як правоохоронці затримують чоловіка біля залізничної станції. Майже відразу після цього через станцію проходить товарний поїзд.

Також Штаб торгівлі блокади опублікував аудіозапис телефонної розмови з одним із блокувальників і очевидців подій. Він розповів, що в понеділок вранці на редут приїхали співробітники СБУ, перевірили документи активістів. Як тільки вони поїхали, почався розгін блокади.

Нагадаємо, залізнична блокада на Донбасі триває вже понад місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати, адже вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога – не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, що їх контролює агресор, статус окупованих.

Штаб блокади 13 березня повідомляв, що невідомі вдерлися до редуту “16 добровольчого батальйону” у Кривому Торці на БТРах. У СБУ, натомість, заявили, що не штурмують блокадників, а борються з диверсантами. Більше читайте тут:

Джерело

Antoniuk Kristina