Кому ні в якому разі не можна вживати імбир

296097_1

Однак є 4 групи людей, яким категорично протипоказано споживання цієї рослини.

Імбир – це рослина, що містить поживні речовини і біологічно активні сполуки, які надають неймовірну підтримку фізичному і психічному стану нашого організму. Його використовують в медичних цілях вже кілька тисяч років, починаючи аж з Стародавнього Китаю. Виявилося, імбир може бути ефективною альтернативою численним препаратів, які продаються в аптеках. Однак є 4 групи людей, яким категорично протипоказано споживання цієї рослини. Ось вони:

Люди з низькою вагою Як відомо, імбир допомагає боротися із зайвою вагою і гіпоглікемією. Дослідження показало, що екстракт імбиру сильно впливає на скорочення маси тіла, тому вкрай не рекомендується вживати його при нестачі ваги.

Вагітні жінки Імбир містить потужні стимулятори, які ідеально підходять для м’язів і травлення, але у випадку з вагітними жінками рослина може стати причиною передчасних переймів, отже, передчасних пологів. Уникайте використання імбиру особливо в останні місяці вагітності.

Людям із захворюванням крові. Гемофілія – рідкісне генетичне розлад, при якому здатність до згортання крові сильно знижується, т. Е. Пацієнт може сильно кровоточити навіть через незначної травми. Імбир стимулює кровообіг, отже ті, хто страждає захворюваннями крові, повинні обходити його стороною.

Люди, які приймають певні ліки Якщо Ви страждаєте від високого кров’яного тиску або діабету, і приймаєте ліки для поліпшення стану, рекомендується в терміновому порядку відмовитися від імбиру. Імбир знижує кров’яний тиск і розріджує кров, отже, при взаємодії з лікарськими препаратами може посилити їх дію і опинитися по-справжньому небезпечним для здоров’я.

Джерело

Antoniuk Kristina