Яку погоду очікувати цієї весни

757641_1_w_590_lq

У середу, 8 березня, буде сонячно, без опадів, а стовпчики термометрів показуватимуть до +9…+16 градусів. Дощі можливі лише на Північному Заході – Волині, Львівщині, Рівненщині та Тернопільщині. Такий прогноз дає Український гідрометцентр.

“У більшості областей України обіцяє бути комфортною. Адже світитиме сонце, дощів не передбачається, і як прекрасний бонус, очікується висока температура повітря. Трохи іншою буде синоптична ситуація завтра у західних областях. Там пройдуть дощ та очікується невелике похолодання. Вдень у Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Чернівцях +4…+9, на Тернопільщині та Хмельниччині до +10 градусів. У Києві 8 березня буде чудовим теплим днем, дощі малоймовірні, а протягом дня температура повітря досягне +10…+14 градусів”, – написала у Facebook синоптик Наталія Діденко.

Довготерміновий прогноз на весну дала синоптик Укргідрометцентру Вазіра Мартазірова:

“Найближчими днями на Україну прийде похолодання. А на вихідних – вдень до + 4, уночі навіть до 6 морозу в деяких регіонах країни. Тепло повернеться в 20-х числах березня.

У квітні весна буде також мінлива. Температура становитиме до +15 вдень і до +6 вночі. Наприкінці місяця знов буде незначне похолодання.

А от у травні обіцяємо справжнє літо. Подекуди максимальна температура сягатиме +30 градусів. У третій декаді прогнозують стрімке зниження температури аж до заморозків у деяких регіонах”.

Джерело

Antoniuk Kristina