Французький футболіст розповів, як помер прямо під час гри

211-445x425

Екс-гравець збірної Франції Давід Жинола вперше поспілкувався з журналістами про серцевий напад, який трапився у нього в травні під час благодійного матчу, Корупція Спорт

49-річний Жинола, який грав за такі відомі клуби, як “Парі Сен-Жермен”, “Ньюкасл Юнайтед” і “Тоттенхем Хотспур”, розповів, як упав замертво на полі, проковтнувши язіика, і знаходився в стані клінічної смерті цілих вісім хвилин. Лише після четвертого розряду дефібрилятора медикам вдалося “завести” серце відомого футболіста.

“Я просто біг до центру поля, коли раптом “бум” і все … я впав обличчям в землю”, – розповів The Sun Давід Жинола.

“Спочатку інші гравці подумали, що я жартую, але мій друг сказав: “Подивіться, він не в порядку, він не придурюється “, – додав Жінола.

“Моє серце не билося 8 хвилин. У мене не було пульсу. Я був мертвим. Коли прибули медики, то підключили мене до дефібрилятора. Після трьох розрядів вони вже почали втрачати надію. Але мої друзі сказали їм: “Не здавайтеся! Давід – сильний борець”. Якимось чином вони зрозуміли, що моє тіло бореться за життя. Лише після четвертого розряду моє серце знову забилося. Працівник швидкої допомоги повернувся і сказав: “Є пульс”. І тоді всі навколо почали аплодувати і плакати”, – поділився історією футболіст.

Давід Жинола, який завершив професійну кар’єру в 2002 році, зізнався, що проблеми з серцем мають спадковий характер, проте не варто відкидати і той факт, що нападу посприяв неправильний спосіб життя, а саме пристрасть до сигарет і алкоголю.

Джерело

Antoniuk Kristina